Mob. +370 603 02 533

Kodas: 190530316

1,2 PROC. PARAMA PROGIMNAZIJAI

Informacija atnaujinta:

Mieli progimnazijos mokinių tėveliai (globėjai), darbuotojai, rėmėjai,

nuoširdžiai dėkojame, kad kiekvienais metais 1,2 proc. gyventojų metinių pajamų mokesčio (GPM) skiriate Šiaulių Rėkyvos progimnazijai. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinti formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinti progimnazijos materialinę bazę.

Su progimnazijos 2023 metų 1,2 proc. paramos lėšų ataskaita galite susipažinti ČIA:

Kreipiamės į Jus prašydami skirti 1,2 proc. GPM paramą ir 2024 m. (už 2023 metus). Jūsų parama labai reikalinga, kad galėtume ir toliau modernizuoti mokymosi ir laisvalaikio erdves, gerinti ugdymo kokybę. Norime, kad mokiniams progimnazijoje būtų jauku, miela ir saugu. Labai vertiname Jūsų supratingumą ir geranoriškumą.

1,2 proc. GPM galite skirti iki 2024 m. gegužės 1 d. Prašymus galima pateikti tik elektroniniu būdu per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą EDS.

PARAMOS SKYRIMAS INTERNETU
1. Prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos EDS. (Junkitės per savo banką arba elektroninius valdžios vartus.)
2. Kairėje pusėje spustelėkite „Pildyti formą“, tuomet – „Prašymas skirti paramą“.
3. Spustelėkite „Forma elektroniniam pildymui“.
Paramos gavėjas – Šiaulių Rėkyvos progimnazija, Poilsio g. 1, Šiauliai
Gavėjo identifikacinis numeris: 190530316
Paramos dydis: 1,2 proc.
Mokesčio dalies paskirtis – parama Šiaulių Rėkyvos progimnazijai.
4. Užpildę duomenis, spustelėkite „Pateikti deklaraciją“.

Ačiū!

Pagarbiai