Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

KONFERENCIJA „FINANSINIS RAŠTINGUMAS – ŽINGSNIS KARJEROS LINK“

Informacija atnaujinta:

Lapkričio 14 d. Gegužių progimnazijoje vykusioje šalies bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių konferencijoje „Finansinis raštingumas – žingsnis karjeros link“ nuotoliniu būdu dalyvavo mūsų Progimnazijos 8 klasės mokinės Urtė ir Jorilė. Aštuntokės pristatė savo tiriamąjį darbą ,,Atostogų planavimas. Vasara-2024“, kurio tikslas – įrodyti, kad iš kišenpinigių galima sutaupyti savo svajonių atostogoms. Mokines konferencijai rengė matematikos mokytoja Dalia Narkienė.

Konferencijos tikslas – stiprinti finansinio raštingumo, verslumo, karjeros planavimo dalykines ir didaktines kompetencijas. Joje dalyvauja tie mokiniai, kurios domisi finansiniu raštingumu, verslumu ir karjeros galimybėmis šioje srityje.
 
Matematikos mokytoja Dalia Narkienė

Skip to content