Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

MOKINIŲ SUSIRAŠINĖJIMAS SU ERASMUS+ PROJEKTO PARTNERIAIS

Informacija atnaujinta:

Siekiant puoselėti draugystę su tarptautinio Erasmus+ projekto „Nature is Our Home“ vykdančių ugdymo įstaigų – Rėkyvos progimnazijos iš Lietuvos, Osnovno Uchilishe Petko Rachev Slaveikov iš Bulgarijos ir Lichtenšteino Gemeindeschule iš Schaan miesto – mokiniais ir mokiniais, nuspręsta susirašinėti vieniems su kitais.
Progimnazijos klasėms, dalyvaujančioms šiame tarptautiniame projekte, yra priskirtos klasės iš Bulgarijos ir Lichtenšteino bendradarbiavimo veikloms vykdyti. 2A, 4A ir 6A klasių mokiniai bendrauja su mokiniais iš Lichtenšteino, 1A, 1B, 3A, 8B klasių mokiniai – su mokiniais iš Bulgarijos. Tarptautinio susirašinėjimo tarp klasių tikslas – ne tik plėsti anglų kalbos žodyną ir tobulinti rašymo anglų kalba įgūdžius, bet ir susirasti naujų draugų ir užmegzti vertingų pažinčių iš kitų šalių, susipažinti su kitų šalių tradicijomis ir kultūra, mokinių pomėgiais ir jų veiklomis mokykloje.
 
Rita Ramonienė
Anglų kalbos mokytoja, Erasmus+ projekto koordinatorė

Skip to content