Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

NUO 2024 M. SAUSIO 1 D. – PRADINUKO BILIETAS

Informacija atnaujinta:

Naujovė Šiaulių miesto viešajame transporte – nuo 2024 m. sausio 1 d. įsigaliojantis pradinuko bilietas. Pradinuko bilietas – elektroninis bilietas, skirtas Šiaulių miesto savivaldybės pirmų–ketvirtų klasių moksleiviams. Bilieto kaina – 10,00 Eur. Šis bilietas galioja 9 mėn., t. y. nuo rugsėjo 1 d. iki gegužės 31 d., turint ugdymo įstaigos išduotą moksleivio pažymėjimą. Bilietas skirtas važiuoti vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Šiaulių miesto savivaldybėje

Pradinuko bilietai išduodami asmenims, kurių amžius yra nuo 6 iki 11 metų, gyvenamoji vieta deklaruota Šiaulių miesto savivaldybėje. Pradinuko bilietai išduodami, sumokėjus pradinuko bilieto kainą, vežėjo e. bilieto pardavimo vietose (Šarūno g. 2 (išduodamos elektroninio bilieto kortelės su nuotrauka) ir Tilžės g. 109, Šiauliuose), pateiktus ugdymo įstaigos išduotą moksleivio pažymėjimą. Mokiniams, neturintiems elektroninio mokinio pažymėjimo, išduodamos elektroninio bilieto kortelės su nuotrauka, vardu, pavarde ir mokymosi įstaigos pavadinimu (Šarūno g. 2).

Asmuo, įsigydamas pradinuko bilietą, įsipareigoja pažymėti pradinuko bilietą kiekvieno važiavimo metu. Nepažymėjus pradinuko bilieto, fiksuojama, kad asmuo važiuoja be bilieto, ir už tai gali būti taikoma administracinė atsakomybė.

Daugiau informacijos žr. interneto svetainėje adresu https://www.siauliai.lt/aktai/document/111400.
 
Parengta pagal UAB „Busturas“ inf.

Skip to content