Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

NUOTOLINIS SUSITIKIMAS SU UKRAINOS KREMENČUKO T. G. ŠEVČENKOS LICĖJAUS NR. 5 BENDRUOMENE

Informacija atnaujinta:

2023 m. spalio 27 d. nuotoliniu būdu vyko Rėkyvos progimnazijos ir Ukrainos Kremenčuko T. G. Ševčenkos licėjaus nr. 5 pedagogų susitikimas. Šio susitikimo tikslas – inicijuoti Rėkyvos progimnazijos ir Kremenčuko T. G. Ševčenkos licėjaus nr. 5 bendruomenių aktyvų veikimą kartu siekiant įtraukti mokinius į bendras nuotolines veiklas. Pirmojo susitikimo metu ukrainiečiai pristatė savo ugdymo įstaigą, pasidalijo mokymosi patirtimi Ukrainoje. Numatyta 2023 m. lapkričio mėn. organizuoti bendras rėkyviškių ir ukrainiečių mokinių veiklas, kurios vyks nuotoliniu būdu.

Bendradarbiavimo sutartis su Ukrainos Kremenčuko T. G. Ševčenkos licėjumi nr. 5 pasirašyta 2023 m. balandžio mėn.

Skip to content