Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PENKTOKAI – PREVENCIJOS KONKURSO ,,SAUGIAUSIA KLASĖ“ DALYVIAI

Informacija atnaujinta:

 
Progimnazijos 5 klasės mokiniai įsitraukė į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnų grupės organizuojamą prevencijos konkursą „Saugiausia klasė“, kuris truks visus metus – iki 2024 m. rugsėjo 1 d.

2023 m. lapkričio 6 d. klasės valandėlės metu penktokams buvo organizuotas pirmasis susitikimas su PK bendruomenės pareigūne I. Spudiene. Jo metu aptarta tokie klausimai kaip asmens tapatybės ir paskyros vagystės, saugaus slaptažodžio kūrimo svarba, patyčios virtualioje erdvėje, sukčių pinklės, seksualinis išnaudojimas, interneto priklausomybė.
Konkursas skirtas Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono bendrojo lavinimo mokyklų penktų klasių mokiniams. Šio konkurso tikslai: ugdyti jaunuolių pilietiškumą, pagarbą aplinkiniams; skatinti jaunuolius netoleruoti alkoholinių gėrimų, tabako gaminių, psichotropinių medžiagų vartojimo ir platinimo jų esamoje aplinkoje; skatinti jaunuolius netoleruoti neigiamų reiškinių, daromų teisės pažeidimų, neigiamo elgesio jų esamoje aplinkoje ir gebėti tinkamai į juos reaguoti; stiprinti jaunimo atsakomybę ir skatinti juos laikytis visuomenėje priimtinų elgesio taisyklių; skatinti jaunuolių tarpusavio bendravimą kuriant saugesnę aplinką.
Dalyvaujančios klasės renka taškus, kurie skiriami už veiklų ir susitikimų su Šiaulių aps. VPK Šiaulių m. ir r. PK Bendruomenės pareigūnų grupės pareigūnais skaičių. 2023 m. spalio mėn. – 2024 m. gegužės mėnesiais šiame konkurse dalyvaujančios klasės privalo 4 kartus surengti susitikimus su PK Bendruomenės pareigūnų grupės pareigūnais. Susitikimų temos: patyčių prevencija, saugus eismas, nepilnamečių teisinė atsakomybė ir elektroninės erdvės pavojai. Susitikimai vyksta su kiekviena klase individualiai.

Skip to content