Gegužės 4 dieną progimnazijos meninės saviraiškos studijos „Meno terapija“ nariai Šiaulių kultūros centro Rėkyvos filiale prasmingai paminėjo Europos dieną. Mūsų mokiniai parko erdves pavertė spalvinga Europos mozaika – ant grindinio piešė ir spalvino įvairių Europos šalių vėliavas.
Kūrybinio proceso metu vaikai ne tik lavino meninius gebėjimus, bet ir gilino žinias apie Europos valstybių kultūrų įvairovę, simbolius ir bendras vertybes. Ši veikla tapo simboliniu bendrystės gestu, primenančiu, kad vienybė gimsta iš skirtingumo, o pagarba kitoms kultūroms stiprina tarpusavio supratimą ir draugystę.
Dėkojame studijos vadovei Daivai Rozgaitei-Udrienei už kūrybiškas idėjas, mokinių įtraukimą ir prasmingų pilietinių bei meninių veiklų puoselėjimą.