PAGRINDINIS MENIU

Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

RĖKYVOS PROGIMNAZIJOS KOMANDA PIRMĄ KARTĄ IŠBANDĖ JĖGAS „DRAKONO“ VALČIŲ REGATOJE

Informacija atnaujinta:

Gegužės 26 dieną Šiaulių apskrities progimnazijų ir gimnazijų mokinių „Drakono“ valčių regatoje, vykusioje Talkšos ežere, pirmą kartą dalyvavo Rėkyvos progimnazijos 6–8 klasių mokinių komanda. Regatą organizavo Šiaulių sporto centras „Atžalynas“, subūręs aktyvius, sportiškus ir komandinės dvasios nestokojančius mokinius iš įvairių ugdymo įstaigų. Renginys tapo puikia galimybe jaunimui išbandyti netradicinę sporto šaką, stiprinti bendruomeniškumą ir patirti tikro komandinio darbo svarbą.

„Drakono“ valčių rungtyje itin svarbus ne tik fizinis pasirengimas, bet ir susiklausymas, pasitikėjimas vienas kitu bei gebėjimas veikti vienu ritmu. Mūsų progimnazijos mokiniai šį iššūkį priėmė drąsiai ir entuziastingai. Komanda demonstravo ryžtą, susitelkimą ir norą kartu siekti bendro tikslo. Nors šįkart prizinių vietų iškovoti nepavyko, didžiausiu laimėjimu tapo įgyta patirtis, bendrystė ir daugybė gerų emocijų. Dalyvavimas regatoje mokiniams dovanojo naujų įspūdžių, azarto ir nepamirštamų akimirkų, o kartu dar labiau sustiprino komandos vienybę.

Komandą sudarė 6–8 klasių mokiniai, kurie varžybų metu mokėsi veikti kaip viena stipri komanda – išlaikyti ritmą, palaikyti vieni kitus ir susitelkti bendram rezultatui. Tokios veiklos ugdo ne tik fizinį aktyvumą, bet ir atsakomybę, bendradarbiavimą, tarpusavio pasitikėjimą bei atkaklumą. Džiaugiamės mokinių iniciatyvumu, sportiniu azartu ir puikiu progimnazijos atstovavimu.
Nuoširdžiai dėkojame fizinio ugdymo mokytojui Aivaras Budrys už suburtą komandą, padrąsinimą priimti naują iššūkį ir mokiniams suteiktą galimybę patirti sporto, bendrystės bei komandinio darbo džiaugsmą.

Pirmasis startas „Drakono“ valčių regatoje tapo puikia patirtimi, kuri, neabejojame, įkvėps komandą sugrįžti stipresnę ir vieningesnę.
 

Skip to content