Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

SEPTINTOKAI GILINO ŽINIAS DVIMAČIO IR TRIMAČIO PROJEKTAVIMO BEI CNC GAMYBOS SRITYJE

Informacija atnaujinta:

Gegužės 23, 27 ir 30 dienomis 7 klasės mokiniai dalyvavo STEAM ugdymo veiklose kitoje erdvėje – Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos STEAM centre, kur gilino žinias pagal 10 valandų STEAM programą „Dvimatis ir trimatis projektavimas, CNC gamyba“. STEAM ugdymo tikslas – per praktinę veiklą gilinti ir plėsti STEAM ugdymo žinias, ugdant praktinius mokinių gebėjimus ir jų STEAM dalykų kompetencijas.

Šiaulių akademijos STEAM centre vykusių užsiėmimų metu 7 klasės mokiniai pagilino gamtos mokslų, inžinerijos, matematikos, technologijų, informacinių technologijų ir robotikos dalykų žinias. Jie susipažino su kompiuterinio braižymo programa Onshape, CNS gamybos technologijomis, pjovimo ir graviravimo lazerinėmis staklėmis, 3D spausdinimo technologija. Atlikti trys praktiniai darbai, siekiant suteikti mokiniams kompiuterinio projektavimo įgūdžių. Septintokai išmoko praktiškai dirbti su minėtomis programomis, prietaisais ir priemonėmis, įgijo papildomų erdvinio mąstymo, praktinio planavimo ir dizaino kūrimo, kompiuterinės braižybos ir analizės įgūdžių.

Skip to content