Sveikiname 8 klasės mokinę Austėją Mockaitę, laimėjusią II vietą Šiaulių miesto 7-12 klasių mokinių technologijų olimpiadoje.
Dėkojame technologijų mokytojai Daivai Rozgaitei-Udrienei už mokinės paruošimą.
Informacija atnaujinta:
Sveikiname 8 klasės mokinę Austėją Mockaitę, laimėjusią II vietą Šiaulių miesto 7-12 klasių mokinių technologijų olimpiadoje.
Dėkojame technologijų mokytojai Daivai Rozgaitei-Udrienei už mokinės paruošimą.