Sveikiname 8 klasės mokinę Eliją Formaniukaitę, laimėjusią II vietą Šiaulių miesto 7-8 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje.
Dėkojame lietuvių kalbos mokytojui Ramūnui Vitkauskui už mokinės paruošimą.
Informacija atnaujinta:
Sveikiname 8 klasės mokinę Eliją Formaniukaitę, laimėjusią II vietą Šiaulių miesto 7-8 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje.
Dėkojame lietuvių kalbos mokytojui Ramūnui Vitkauskui už mokinės paruošimą.