Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJOS BENDRUOMENĖ DALYVAVO TRADICIJA TAPUSIAME BĖGIME „RUNWAY RUN’24“

Informacija atnaujinta:

2024 m. balandžio 13 d. 5–8 klasių mokiniai kartu su mokytojos Živile Steponavičiene ir Jurgita Mačikunyte, nešini Rėkyvos progimnazijos vėliava, dalyvavo bėgime „Runway Run‘24“ Šiaulių karinio aerodromo kilimo-tūpimo taku. Bėgimo tikslas – priminti, kad esame stipriausio karinio aljanso NATO dalimi jau 20 metų, skaičiuojant nuo kovo 29 d. 3 000 metrų distanciją rėkyviškiai įveikė bėgdami arba eidami, bet svarbiausia – kartu ir viena kryptimi.

Renginio metu mokiniai susipažino su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų naudojamais kariniais orlaiviais, NATO Oro policijos misiją vykdančiais Ispanijos ir Portugalijos naikintuvais, taip pat pilotais, pamatė Lietuvos kariuomenės karinę ekspoziciją, naudojamą ginkluotę, ekipuotę, techniką ir gavo informacijos apie nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą.
 
Mokytojos Živilė Steponavičienė ir Jurgita Mačikunytė

Skip to content