Mob. +370 603 02 533

Kodas: 190530316

Korupcijos prevencija

Informacija atnaujinta:

Už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą progimnazijoje atsakingas asmuo

Formaliojo ugdymo skyriaus vedėja
Gintarė Kulbeckienė

Kontaktai:
Tel. (8 41) 51 90 39
Mob. +370 603 02 533
El. paštas gintare.kulbeckiene@rekyvosprogimnazija.lt

Informacija
Apie Šiaulių Rėkyvos progimnazijos bendruomenės narių neteisėtų veiksmų atvejus prašome pranešti el. paštu rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Anonimiškumas garantuojamas.

Informacijos apie asmenį surinkimas. Informacijos apie asmenį, siekiantį eiti arba einantį pareigas valstybės ar savivaldybės įstaigoje ar įmonėje, pateikimas
Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (toliau – STT), vykdydama Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo nuostatas, renka ir teikia informaciją apie asmenis, siekiančius eiti arba einančius pareigas valstybės ar savivaldybės įstaigose ir įmonėse, ir pateikia asmenį į pareigas skiriančiam ar paskyrusiam subjektui. Ši informacija teikiama, siekiant įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę valstybės ar savivaldybės įstaigose ar įmonėse. Gavęs surinktą informaciją, vadovas sprendžia, ar asmuo, dėl kurio kreipėsi į STT, yra tinkamas eiti pareigas.

Daugiau informacijos antikorupcine tema:
·         STT karštoji linija
·         Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymas
·         Nacionalinė kovos su korupcija programa ir jos įgyvendinimo dokumentai
·         Šiaulių miesto savivaldybės korupcijos prevencijos veiksmų planai; Šiaulių miesto savivaldybės administracijos korupcijos prevencijos 2022–2023 metų veiksmų planas
·         Lietuvos korupcijos žemėlapis
·         Specialiųjų tyrimų tarnybos D.U.K.

Šiaulių Rėkyvos progimnazijos korupcijos prevencijos komisija (toliau – Komisija):
Gintarė Kulbeckienė – Formaliojo ugdymo skyriaus vedėja (Komisijos pirmininkė);
Alma Girdvainienė – socialinė pedagogė (Komisijos sekretorė);
Vida Daukšienė – etikos mokytoja (Komisijos narė);
Ina Rimkuvienė – istorijos mokytoja (Komisijos narė);
Emilija Fiodorovaitė – 8a klasės mokinė, mokinių tarybos pirmininkė (Komisijos narė);
Austėja Dargužytė – 8a klasės mokinė, mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja (Komisijos narė).

Šiaulių Rėkyvos progimnazijos korupcijos prevencijos planas
Dovanų politika ugdymo įstaigoje
Korupcijos prevencijos programos įgyvendinimas 2023 m. rugsėjo–gruodžio mėn.
Mokymų platforma antikorupcinio sąmoningumui didinti