Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

ANGLŲ KALBOS PAMOKOJE KITOJE ERDVĖJE BENDRAUTA SU AMERIKIEČIAIS

Informacija atnaujinta:

2024-03-29 dieną vyko virtualus renginys – edukacinė anglų kalbos pamoka su mūsų draugais iš Portlando miesto, Amerikos, Šiaulių apskrities P. Višinskio viešojoje bibliotekoje, Amerikos skaitykloje. tema ,,My Leisure/My Free Time ‘‘ – Mano laisvalaikis. Laisvas laikas.

Mokiniai šnekėjosi ką jie veikia lauke, gamtoje, kaip leidžia savo laisvalaikį, ilsisi prie ežero, eina pasivaikščioti su draugais, piešia Aptarėme mėgstamiausius piešimo stilius, priemones, tai: akvarelė, pieštukai, kreidelės ir t.t. Vienai mergaitei patinka piešti klausantis muzikinės grupės ,,Ba’’ dainų. Patebėjome, kad ne tik mums, bet ir amerikiečių vaikams labiausiai patinka leisti laiką su šeima ir draugais, sportuoti, dresuoti augintinius, žaisti lauko žaidimus, futbolą, krepšinį, tinklinį, važinėti dviračiais, riedlentėmis, paspirtukais, vaikščioti lauke, žaisti kompiuterinius žaidimus. Knygų skaitymas bei filmų žiūrėjimas, taip pat, populiarūs laisvalaikio praleidimo būdai.
Sužinojome, kad mokiniai skaito nuotykių knygas, žiūri mokslinės fantastikos, veiksmo filmus. Vienas iš būrelio berniukas papasakojo, kad jam labai patinka sportuoti ir jis daug laiko praleidžia sporto klube kartu su savo draugais.

Buvo labai smagu ir vėl susitikti su savo draugais iš Amerikos ir papasakoti apie savo laisvalaikį. Visi daug juokėmės, kalbėjome. Linksmai atsisveikinome ir susitarėme dėl kito susitikimo.

Rita Ramonienė, anglų kalbos mokytoja
UTA SU AMERIKIEČIAIS

Skip to content