Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

ATVIROS MENŲ PAMOKOS KARTU SU „SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJOS MOKYTOJAIS

Informacija atnaujinta:

2023 m. spalio 17 d. Rėkyvos progimnazijos muzikos mokytoja Nijolė Bacienė, dailės ir technologijų mokytoja Daiva Rozgaitė-Udrienė ir technologijų mokytojas Kastytis Tamulis vedė atviras pamokas kartu su „Saulėtekio“ gimnazijos menų dalykų – dailės, technologijų ir teatro – mokytojais. Šios atviros pamokos vyko tokiu principu, kai dalis pamokos turinio 5, 6 ir 8 klasių mokiniams buvo dėstoma progimnazijos menų dalyko mokytojo, o kitas dalis – gimnazijos menų dalyko mokytojo.

Vykusios atviros menų pamokos – tai viena Rėkyvos progimnazijos ir „Saulėtekio“ gimnazijos bendradarbiavimo veiklų, kurios suplanuotos šiais mokslo metais.
 
Gintarė Kulbeckienė
Pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja

Skip to content