Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

BAIGIAMASIS ERASMUS+ PROJEKTO ‘NATURE IS OUR HOME’ – „GAMTA – MŪSŲ NAMAI“ RENGINYS

Informacija atnaujinta:

Gegužės 13 dieną vyko virtualus trijų partnerių šalių – Rėkyvos progimnazijos iš Lietuvos, Osnovno Uchilishe Petko Rachev Slaveikov iš Bulgarijos ir Lichtenšteino Gemeindeschule iš Schaan miesto – renginys “General Earth Day” – „Bendroji Žemės Diena“ pagal vykdomą tarptautinį Erasmus+ projektą ‘Nature is Our Home’ – „Gamta – mūsų namai“. Projektą vykdančių mokyklų mokiniai ir mokytojai dalyvavo baigiamojoje bendrų veiklų šventėje nuotoliniu būdu Zoom platformoje. Iš Rėkyvos progimnazijos dalyvavo po keturis mokinius dalyvius iš priešmokyklinio ugdymo grupės (PUG), 1–4 ir 5–8 klasių, iš viso 50 mokinių.

Renginio metu pristatytos projekto veiklos, pasidalyta patirtimi dalyvaujant kituose panašiuose projektuose. Kiekviena partnerė – šalis – šalies, pristatė savo miestą ir mokyklą. Po to kiekvienos šalies projekto dalyviai savarankiškai vykdė praktinę veiklą, kurią sudarė tokios veiklos: savo medžio auginimas ir dekoravimas; gamtosauginės mokyklos bendruomenės nario priesaikos davimas, kūrybinio darbo iš piršto antspaudų „MEDIS“ pristatymas. Po to vyko projekto intelektinės veiklos aptarimas: visų trijų šalių vaizdo filmukų, plakatų peržiūros. Pristatyta Rėkyvos progimnazijos atkurta freska. Renginys baigtas bendra Erasmus+ daina “Nature is our Home“.
Projektą vykdančios mokyklos siekia kartu spręsti ekologijos, tvarumo ir klimato kaitos klausimus, aktyviai įtraukti mokinius į vykdomas praktines projekto veiklas, jas pristatyti ir aptarti pamokų metu. Projektas prisideda prie europinio vertybių supratimo, išsilavinimo didinimo ir institucijos mokytojų ir mokinių tobulėjimo.
 
Rita Ramonienė, anglų kalbos mokytoja, Erasmus+ projekto organizatorė ir vykdytoja

Skip to content