Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

DAILYRAŠČIO KONKURSE PROGIMNAZIJOS ANTROKĖS DAILAUS RAŠTO ĮGŪDŽIAI ĮVERTINTI III VIETOS DIPLOMU

Informacija atnaujinta:

Balandžio 25 d. Šiaulių „Rasos“ progimnazijoje vyko Šiaulių bendrojo ugdymo įstaigų 1–4 klasių mokinių dailyraščio konkursas ir kūrybinės dirbtuvės „Gražiausi žodžiai mamytei“. Šiame konkurse dalyvavo trys Rėkyvos progimnazijos mokinės iš 1A, 2B ir 3B klasių. Puikius dailaus rašto įgūdžius pademonstravo ir III vietą užėmė 2B klasės mokinė Saulė Kalašinskaitė. Mokinę konkursui ruošė pradinių klasių mokytoja Rūta Dambrauskienė. Džiaugiamės mokinės ir mokytojo pasiekimais.

Po konkurso mokiniai dalyvavo įdomiose kūrybinėse dirbtuvėse „Gražiausia puokštė mamytei“ ir „Staigmena mamytei“, kurių metu brangiausioms mamytėms kūrė gėlių puokštelę ir atviruką.

Skip to content