Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

DIDŽIAUSIĄ PAŽANGĄ PLAUKIMO SRITYJE PADARUSIAI ANTROKEI VANESAI ĮTEIKTI RŪTOS MEILUTYTĖS MARŠKINĖLIAI

Informacija atnaujinta:

Kasmet, prasidėjus naujiems mokslo metams, Lietuvos vaikai skuba ne tik į mokyklos suolus, bet ir į šalies baseinus, kur rugsėjo mėnesį jų laukia pirmosios projekto ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ plaukimo pamokos. Pagrindinis šių pamokų tikslas – supažindinti vaikus su vandeniu ir ugdyti jų pagrindinius plaukimo gebėjimus: nuo plūduriavimo iki taisyklingo kvėpavimo ir orientacijos vandenyje, pasinėrimo, skirtingų plaukimo būdų, saugaus elgesio prie vandens taisyklių įsisavinimo.

Projektas eina į pabaigą ir didžiausią pažangą padarę mokiniai apdovanoti Lietuvos plaukimo federacijos įsteigtu prizu – marškinėliais su daugkartinės šalies moterų plaukimo, pasaulio ir Europos rekordininkės Rūtos Meilutytės autografu.

Šiemet, kaip didžiausią pažangą padariusi mokinė, šiais marškinėliais pasipuošė Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 2A klasės mokinė Vanesa Jasaitytė (treneris Arūnas Grabauskas).

Pradinių kalsių mokytoja Inga Grigelienė

Skip to content