2026 m gegužės 26 d. trys 3A klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame 1-4 klasių mokinių „Micro:Bit” kompiuteriukų programavimo turnyre „Jaunieji inovatoriai“, kurį organizavo Šiaulių Dainų progimnazija.
Mokinių komanda, pasivadinusi „Rėkybitais“, kartu su komanda iš Utenos pasidalino I vietą. Mokiniai atliko pagal savo amžiaus grupę parengtas programavimo užduotis ir dalyvavo interaktyvioje „Kahoot!“ viktorinoje. Renginio dalyvius linksmino Dainų progimnazijos vyresnieji moksleiviai, kurie kūrė draugišką ir smagią atmosferą.
Sveikiname jaunuosius programuotojus su puikiu pasiekimu ir linkime sėkmės ateities iššūkiuose bei konkursuose!
Būrelio „Sumanukai“ vadovė Živilė Steponavičienė