Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

Erasmus+ projektas ‘Nature is Our Home’.

Informacija atnaujinta:

2023 metais, Europos Komisijai patvirtinus, Šiaulių Rėkyvos progimnazija dalyvauja Europos Sąjungos programos koordinavimo Erasmus+ projekte ‘Nature is Our Home’.

Tai vienerių metų, trijų mokyklų apimties projektas, kurios siekia kartu spręsti ekologijos ir klimato kaitos klausimus. Partnerystėje, kaip projektą vykdančiosios mokyklos, dalyvauja Rėkyvos progimnazija iš Lietuvos, Osnovno Uchilishte Petko Rachev Slaveikov mokykla iš Bulgarijos ir Lichtenšteino bendruomenės mokykla iš Schaan miesto.

Projekto teminė struktūra apibrėžta, atlikti parengiamieji darbai, numatytos veiklos, dešimčiai mokytojų suteikiama galimybė dalyvauti mobiliuose mokyklų vizituose, semtis patirties, keistis informacija, bendrauti ir bendradarbiauti gamtosauginiais klausimais.

Kiekvienas Erasmus+ projektas prisideda prie europinių vertybių supratimo, išsilavinimo didinimo, mokytojų ir mokinių tobulėjimo.

Rita Ramonienė, anglų kalbos mokytoja

Skip to content