Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

EDUKACIJA „PONŲ PRAMOGOS RĖKYVOS KARPIO DVARE“

Informacija atnaujinta:

2024 metų Europos muziejų naktis – gegužės 18 d. Šiais metais renginys vyks jau 20-tą kartą. Lietuvos muziejai prie akcijos jungsis 19-tą kartą. Šiais metais taip pat jungiamės ir mes Šiaulių Rėkyvos progimnazija. Rėkyvos progimnazija maloniai kviečia bendruomenę praleisti šią naktį kartu mokyklos muziejuje ir patirti bendrystės bei pažinimo džiaugsmą.

2024 m. gegužės 18 d. nuo 19 val. progimnazija kviečia visus norinčius į edukaciją „Ponų pramogos Rėkyvos Karpio dvare“

Edukacijos pavadinimas: „Ponų pramogos Rėkyvos Karpio dvare“
Dalyvių skaičius: 10–12 asmenų viename sraute.
Data: 2024 m. gegužės 18 d. (šeštadienis)
Laikas: nuo 19 val.
Vieta: Šiaulių Rėkyvos progimnazijos muziejus (adresas: Poilsio g. 1, Šiauliai).
Edukacijos laikas pagal srautus:
19.00–19.45 – 1 srautas
20.00–20.45 – 2 srautas
21.00–21.45 – 3 srautas
22.00–22.45 – 4 srautas
 
Edukacijos „Ponų pramogos Rėkyvos Karpio dvare“ aprašymas
Lankytojai, atvykę į Rėkyvos progimnazijos muziejų, pateks į XIX a. Rėkyvos Karpio dvaro improvizuotą aplinką. Juos pasitiks Rėkyvos Karpio dvaro svita su liokajais, patarnautojais ir dvaro panelėmis. Lankytojai turės galimybę persirengti dvaro ponams būdinga apranga ir įsiamžinti improvizuotoje fotosesijoje (fotosesijos nuotraukos bus išsiųstos lankytojų nurodytais el. pašto adresais). Persirengę ir tapę tikrais dvaro ponais edukacijos dalyviai mokysis senovinio dvarininkų šokio. Po šokio lankytojai bus kviečiami atsigerti vakarinės arbatėlės ir pabendrauti su Rėkyvos Karpio dvaro ponais, žaidžiant žaidimą „Vėduoklių kalba“

Europos muziejų naktį organizuoja Prancūzijos kultūros ministerija (Prancūzijos muziejų ir Informacijos bei komunikacijos tarnybos), bendradarbiaudama su regioniniais kultūros reikalų direktoratais (DRAC). EMN globoja UNESCO, Europos Taryba, ICOM France ir daugybė institucijų bei žiniasklaidos partnerių.

REGISTRACIJA SUSTABDYTA! (laisvų vietų nebėra).

Skip to content