Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

IKIMOKYKLINIO UGDYMO SKYRIUJE IŠRADINGAI PAMINĖTA TARPTAUTINĖ ŽODŽIO AČIŪ DIENA

Informacija atnaujinta:

Sausio 11 dieną švenčiama tarptautinė žodžio AČIŪ diena. Ši diena itin išradingai paminėta Rėkyvos progimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriuje: visos ugdomosios veiklos buvo susietos su šio padėkos žodžio įprasminimu.
Vaikai, aiškinę, kada sakomas žodis AČIŪ, mokėsi taisyklingai užrašyti šį mandagumo reikšmę turintį žodį. Vėliau vyko patyriminė STEAM veikla: iš grupėje esančių žaislų ir kitų įvairiausių priemonių dėliojo žodį AČIŪ, klausėsi rašytojo S. Abromavičiaus pasakojimo „Kaip Jokūbėlis žodelio „Ačiū“ ieškojo?“. Ugdytiniai taip pat išgirdo, kaip šis žodis skamba kitomis (anglų, italų, lenkų, rusų, ukrainiečių) kalbomis. Lavintos vaikų kūrybinės kompetencijos: kiekvienas iš popieriaus pasigamino po medalį, ant kurio savarankiškai užrašė žodį AČIŪ ir jį įteikė grupės draugui, pasakydamas, už ką nori jam padėkoti, ištardamas nuoširdų AČIŪ.
 
Logopedė Ieva Juzumienė,
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Rita Nemaniūnienė

Skip to content