Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

IKIMOKYKLINIO UGDYMO SKYRIUJE MOKSLO METAI BAIGTI SU ŠYPSENA

Informacija atnaujinta:

Gegužės 28 dieną progimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko Mokslo metų užbaigimo šventė „Su šypsena į vasarą“.

Išaušus šventės rytui, vaikai su tėveliais (globėjais, rūpintojais) skubėjo į Ikimokyklinio ugdymo skyrių, kur jų laukė netikėtas siurprizas – vorai, kurie, nunėrę voratinklius, užtvėrė kelią į Ikimokyklinio ugdymo skyrių. Tačiau toks netikėtumas vaikų ir tėvelių (globėjų, rūpintojų) nuotaikos nesugadino – jie jau buvo pasiruošę iššūkiams!

Šventę pradėjo „Kiškučių“ grupės vaikai, deklamuodami eilėraščius apie vasarą ir artėjančias atostogas. Sveikinimo žodį tarė Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja Renata Jonaitienė. Kiekviena Ikimokyklinio ugdymo skyriau grupė paruošė savo pasirodymą: dainavo dainas apie vabaliukus, o tėveliai (globėjai, rūpintojai) džiaugėsi jų pasirodymais.

Po dainos „Luktelk“, kurią kartu atliko visos vaikų grupės, vyko kūrybinės užduotys, kurios visiems suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Tai buvo puiki mokslo metų pabaiga Ikimokyklinio ugdymo skyriuje, kupina džiaugsmo ir laukimo vasaros nuotykių.

Linkime saugios, kupinos džiaugsmo ir gerų emocijų vasaros. Pailsėję ir energini susitiksime rugsėjį, Mokslo metų pradžios šventėje.

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja Dainora Kazlauskienė

Skip to content