Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

INICIJUOTOS BENDROS ATVIROS INTEGRUOTOS VEIKLOS SU KITOMIS ŠALIES UGDYMO ĮSTAIGOMIS

Informacija atnaujinta:

Vasario 15 dieną Šiaulių Rėkyvos progimnazija kvietė dalyvauti nuotolinėje respublikinėje metodinėje dienoje „Bendradarbiaujančios klasės: Mokomės. Atrandame. Dalijamės“. Vestos keturios nuotolinės atviros integruotos pamokos su kitų šalies ugdymo įstaigų mokytojais, kurias stebėjo tiek Šiaulių miesto, tiek kitų šalies miestų ugdymo įstaigų pedagogai ir vadovai.

Pradinio ugdymo pamoką „Skiriu Lietuvai“ 3 kl. mokiniams vedė mūsų progimnazijos mokytojos Ingrida Rupšienė ir Virginija Tunikaitytė kartu su mokytojais iš Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcio centro ir Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos. 6B kl. mokiniams integruotą fizinio ugdymo ir lietuvių kalbos pamoką „Aš, joga ir laisvė“ vedė mūsų progimnazijos mokytojos Jurgita Mačikunytė ir Gintarė Kulbeckienė kartu su Panevėžio rajono Smilgių gimnazijos pedagogais. Integruotą matematikos ir istorijos pamoką „Skaičiuoju Lietuvą“ 8B kl. mokiniams vedė mūsų progimnazijos mokytojos Ina Rimkuvienė ir Rima Vitkauskienė kartu su Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos pedagogais. Integruotą informacinių technologijų, lietuvių kalbos ir matematikos pamoką „SMS Laisvei“ 6A kl. mokiniams vedė mūsų progimnazijos mokytojai Ignas Augustinas ir Gintarė Kulbeckienė kartu su mokytojais iš Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro.

Atviras integruotas pamokas stebėjo mokytojai ir vadovai iš Šiaulių Gegužių ir Zoknių progimnazijų bei Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos. Dalis kolegų iš kitų šalies ugdymo įstaigų (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos, Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcio centro ir Panevėžio r. Smilgių gimnazijos) vedė integruotas pamokas kartu su mūsų progimnazijos mokytojais, kiti jas stebėjo.

Šios metodinės dienos tikslas – bendradarbiauti su kitų miestų ugdymo įstaigų bendruomenėmis inicijuojant bendras atviras integruotas veiklas, kuriant asmeninius tinklus ir reflektuojant bei diskutuojant apie įvairų ir kokybišką ugdymo turinį. Atvirų integruotų pamokų temos skirtos Vasario 16-ajai paminėti.

Skip to content