Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

IŠ MOKINIŲ DAINŲ ANGLŲ KALBA KONKURSO PARSIVEŽTAS III VIETOS DIPLOMAS

Informacija atnaujinta:

Balandžio 18 d. Rėkyvos progimnazijos mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono mokinių dainų anglų kalba konkurse „Meilė kaip muzika skamba vis kitaip” (angl. Love and music never sound the same), kuris vyko Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijoje.

Šiame konkurse mūsų progimnazijos mokinei Gabijai J. (8B) kartu su šokių grupe „Impresija” skirtas III vietos diplomas. Mokinius ruošė muzikos mokytoja Nijolė Bacienė, anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė ir Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Impresija” vadovė Inga Janavičiūtė-Širvienė.

Didžiuojamės ir džiaugiamės mūsų mokinių ir mokytojų laimėjimais!

Skip to content