Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

IŠ ŠALIES MOKINIŲ MINIATIŪRŲ PARODOS-KONKURSO – SU LAUREATŲ DIPLOMAIS

Informacija atnaujinta:

Vykusiai šalies mokinių miniatiūrų parodai-konkursui „Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…“ Rėkyvos progimnazijos mokiniai Eva Eidukaitė (6A), Ugnė Šaltmerytė (6A),Vilmantė Vainauskaitė (8B), Dominykas Urbonas (8B) ir Faustas Vikšrys (8B) pristatė savo kurtas kalėdines miniatiūras. Šiame konkurse dalyvavo 8 šalies mokyklos ir 16 mokytojų, 11 Šiaulių miesto mokyklų ir net 51 mokytojas ruošė mokinius konkursui. Konkursą pasiekė apie 400 kūrybos darbų, atliktų įvairiomis technikomis. Aštuntokai Dominykas, Faustas ir Vilmantė tapo šio konkurso-parodos laureatai. Sveikiname talentingus rėkyviškius ir linkime neišblėstančios kūrybinės energijos. Dėkojame dailės mokytojai Daivai Rozgaitei-Udrienei, kuri ruošė mokinius konkursui. 

Skip to content