Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

IŠLEISTAS KALENDORIUS SU BULGARIJOS, LICHTENŠTEINO IR LIETUVOS MOKINIŲ PIEŠINIAIS

Informacija atnaujinta:

Tarptautinio Erasmus+ projekto „Nature is Our Home“ veiklos tęsiasi: projektą vykdančių ugdymo įstaigų – Rėkyvos progimnazijos iš Lietuvos, Osnovno Uchilishe Petko Rachev Slaveikov iš Bulgarijos ir Lichtenšteino Gemeindeschule iš Schaan miesto – mokiniai piešė piešinius gamtos, ekologijos, klimato kaitos tematika. Balsavimo būdu išrinkta po keturis geriausius mokinių darbus iš kiekvienos šalies, kurių pagrindu buvo išleistas 2024 metų kalendorius, kurį maketavo mokytojai iš Bulgarijos.
Mūsų progimnazijoje pagal Erasmus+ projektą išleistais kalendoriais buvo apdovanotos piešinių autorės: Viltė Mockaitė (3A), Leila Sebeikaitė (6B), Viltė Poškevičiūtė (7) (šiuo metu mokinė mokosi kitoje mokykloje) ir Jorilė Andrijauskaitė (8B). Kalendoriai įteikti aktyviai šio projekto veiklose dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams, Progimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniams, administracijai. Progimnazijos partneriams – Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaityklos darbuotojams – dovanoti šie kalendoriai.
 
Rita Ramonienė
Anglų kalbos mokytoja, Erasmus+ projekto koordinatorė

Skip to content