Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

ISTORIJOS PAMOKA VYKO NETRADICIŠKAI – MUZIEJUJE

Informacija atnaujinta:

Lapkričio 10 dieną penktokams buvo organizuota istorijos pamoka kitoje erdvėje – Šiaulių ,,Aušros“ muziejuje. Mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Istorijos pamoka tarpukario pradžios mokykloje“. Penktokai apžiūrėjo tarpukario pradžios klasę, sužinojo istorinių faktų apie priešistorę, archeologinius tyrimus. Mokiniai tyrinėjo autentiškus bronzos ir geležies amžių įrankius, sužinojo, kaip jie buvo pagaminti. Mokymas(is) muziejuje atvėrė galimybes patyriminiam mokymui, padėjo tobulinti bendrąsias ir dalykines mokinių kompetencijas, skatino veikti komandose, būti kūrybiškiems.

5 klasės vadovė, matematikos mokytoja Dalia Narkienė,
istorijos mokytoja Ina Rimkuvienė

Skip to content