Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

KETVIRTOKAI ESTAFEČIŲ „DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“ VARŽYBOSE – ANTRI ŠIAULIŲ MIESTE

Informacija atnaujinta:

2024 m. sausio mėnesį vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) mokinių, gimusių 2013 m. ir jaunesnių, estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Šiaulių Rėkyvos progimnazijos ketvirtokų komanda, iškovojusi pusfinalyje I-ą vietą, toliau dalyvavo finalinėse varžybose, kurios vyko Šiaulių Medelyno progimnazijoje. Varžybose nepagailėta jėgų ir atkaklumo, todėl galutinis rezultatas džiugina visą bendruomenę – iškovota aukšta – II-a – vieta Šiaulių mieste. Sveikiname ir didžiuojamės mūsų drąsiausa, stipriausia ir vikriausia ketvirtokų komanda!

Pradinių klasių mokytojos Ilona Kievišienė ir Irena Valatkevičienė

Skip to content