Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

KONFERENCIJOS METU SEPTINTOKĖS PRISTATĖ TYRIMĄ SENOVĖS GRAIKIJOS TEMA

Informacija atnaujinta:

Balandžio 12 d. Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 7 klasės mokinės Aleksandra Č. ir Goda L. kartu su anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė ir istorijos mokytoja Ina Rimkuviene nuotoliniu būdu dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių tiriamųjų istorijos ir anglų kalbos darbų konferencijoje „Senovės palikimo pėdsakai mūsų aplinkoje“, kurios metu mokinės skaitė pranešimą tema “Greece. Free Time” – „Graikija. Laisvalaikis, pramogos“. Mokinės rinkosi tiriamojo darbo kryptį: analizavo istorinius šaltinius (vaizdinius ir rašytinius), tyrinėti graikų palikimo aspektus ir parengė darbo pristatymą anglų kalba.

Konferencijos tikslas – atskleisti senovės pasaulio (graikų, romėnų, baltų) palikimo ženklus artimoje aplinkoje, plėsti kultūrinę kompetenciją tyrinėjant pasirinktą senovės visuomenės raidos aspektą ir jos atspindžius šiuolaikinėje aplinkoje, ugdyti mokinių kalbinį raštingumą, viešojo kalbėjimo gebėjimus pristatant tiriamąjį darbą anglų kalba. Mokinių dalyvavimas konferencijoje – tai galimybė semtis patirties, keistis informacija, bendrauti, ugdyti mokinių kūrybiškumą, komunikavimo anglų kalba įgūdžius, dalytis patirtimi. Konferenciją organizavo Kauno švietimo inovacijų centras ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija.

Anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė ir istorijos mokytoja Ina Rimkuvienė

Skip to content