Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

MOKINIAI IEŠKO SPRENDIMŲ, KAIP ATSISAKYTI MOBILIŲJŲ TELEFONŲ NAUDOJIMO PERTRAUKŲ METU

Informacija atnaujinta:

Lapkričio 13 d. klasės valandėlių metu organizuota 5–8 klasių mokinių apskritojo stalo diskusija „Kaip mažinti išmaniųjų telefonų naudojimą pertraukų metu?“ Progimnazistai dalijosi įžvalgomis, kokią naudą išmaniųjų telefonų naudojimas teikia pamokų metu, ieškojo atsakymų į klausimą „Kodėl išmanieji telefonai trukdo mokykloje?“ ir pateikė savo sprendimus, ko reikia imtis, kad mokiniai kuo mažiau laiko praleistų naršydami išmaniuosiuose telefonuose pertraukų metu. Tikimės, kad ši diskusija atkreips dėmesį į vieną iš problemų – vaikų priklausomybę nuo išmaniųjų telefonų, su kuria susiduria ne viena ugdymo įstaiga tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Geriausi sprendimai yra tie, kuriuos priimame patys – jų paprasčiau laikytis, o ne tų, kuriuos priima kiti. Taigi mūsų progimnazistai mokosi patys ieškoti sprendimų esamai problemai spręsti.

Skip to content