Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

MOKINIŲ KONFERENCIJOJE „APLINKA IR ŽMOGUS” – RĖKYVIŠKIŲ PRANEŠIMAI

Informacija atnaujinta:

Balandžio 30 d. Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 7 klasės mokinės Aleksandra Černov ir Goda Lukytė bei 8B klasės mokinė Urtė Pladytė nuotoliniu būdu dalyvavo respublikinėje 1–12 klasių mokinių konferencijoje „Aplinka ir žmogus”. Konferenciją organizavo mūsų progimnazijos partnerė – Joniškio Mato Slančiausko progimnazija.

Mūsų progimnazijos mokinės pateko į antrąją vyresniųjų klasių darbo grupę. Septintokės Aleksandra Černov ir Goda Lukytė skaitė pranešimą “Travelling influences us to take a healthier way of living” – „Kelionės įtakoja mus sveikai gyventi” anglų kalba. Mokines paruošė anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė drauge su istorijos mokytoja Ina Rimkuviene.


Savo pranešime “Ecology. How to protect nature and live a climate – friendly life?” – „Ekologija. Kaip saugoti gamtą ir gyventi klimatui draugišką gyvenimą?”, kurį pristatė anglų kalba, 8B klasės mokinė Urtė Pladytė kalbėjo apie gamtos apsaugą, ekologinį pėdsaką, tvarumą, gamtos išteklių taupymą, bendruomenės narių atlikto tyrimo rezultatus. Mokinę paruošė anglų kalbos mokytoja R. Ramonienė.

Konferencijos – tai puiki galimybė mokiniams mokytis vieniems iš kitų, semtis patirties, ugdyti(s) kompetencijas, keistis informacija.

Anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė

Skip to content