Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

MOKINIŲ TARYBOS NARIAI VEDĖ KORUPCIJOS PREVENCIJOS UŽSIĖMIMĄ

Informacija atnaujinta:

Gruodžio 18 d. Progimnazijoje veikiančios mokinių tarybos narės Gabrielė ir Elija 5–6 klasių mokiniams klasės valandėlės metu vedė užsiėmimą tema „Korupcijai – ne”. Mokinės atkreipė dėmesį į valstybės tarnybų ir piliečių pavyzdingo elgesio principus, pasakojo apie įstaigose galiojančią dovanų politiką, nulinę toleranciją, supažindino su agentūros „Transparency International” nustatytu korupcijos lygiu Lietuvoje ir pristatė jaunimo sąžiningumo tyrimą.

Šia antikorupcijos prevencijos veikla mokinių taryba siekia atkreipti jaunimo dėmesį į mūsų šalyje korupcijos sukeliamas problemas. Tai viena iš mokiniams skirtų veiklų, kuri numatyta Rėkyvos progimnazijos korupcijos prevencijos plane.
 
Būrelio „Jaunieji lyderiai” vadovė Živilė Steponavičienė

Skip to content