Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

MOKYTOJOS IR MOKINĖS DUETAS DALIJOSI GERĄJA PATIRTIMI

Informacija atnaujinta:

Lapkričio 23 d. Šiaulių „Romuvos” progimnazijos organizuotoje tarptautinėje apskritojo stalo diskusijoje „Skaitmeninis mokytojas – augantis mokinys” anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė kartu su 8b klasės mokine Urte Pladyte skaitė pranešimą „Nature is Out Home. Ecological Footprint” apie Rėkyvos progimnazijoje vykdomą Erasmus+ gamtosauginį projektą. Mokytoja ir mokinė susirinkusius dalyvius įtraukė į diskusiją apie daugkartinių daiktų naudojimą, popieriaus, vandens tausojimą, važinėjimą dviračiais, vėjo energijos naudojimą, šiukšlių rinkimą, organiško maisto valgymą, rūšiavimą, maisto nešvaistymą, drabužių aukojimą labdarai, daiktų pardavimą, medžių išsaugojimą, elektros tausojimą, daržovių auginimą, dujų taupymą ir maisto gaminimo namuose naudą. Buvo pateikta pavyzdžių, kodėl šie gamtos tausojimo būdai yra naudingi.
 
Anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė

Skip to content