Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

NUOTOLINIS VAIZDO SUSITIKIMAS SU UKRAINIEČIAIS – YPATINGOMIS SĄLYGOMIS

Informacija atnaujinta:

Balandžio 25-ąją vyko jau tradicija tapęs nuotolinis vaizdo susitikimas su Ukrainos Kremenčuko licėjaus Nr. 5 bendruomene. Šis susitikimas buvo skirtas laisvės tematikai. Jo metu ne tik pristatyta vykusi paroda „Laisvė“, bet ir nuotoliniu būdu mokytasi pinti draugystės apyrankes.

Šis nuotolinis vaizdo susitikimas vyko ypatingomis sąlygomis – ukrainiečiai mokiniai ir mokytojai į susitikimą jungėsi iš slėptuvių, nes tądien Kremenčuko mieste vyko apšaudymas. Netgi esant tokiomis sąlygomis bendradarbiavimas tarp Rėkyvos progimnazijos ir Kremenčuko licėjaus Nr. 5 bendruomenių tęsiasi. Sutarta ruoštis kitam susitikimui-viktorinai.

Skip to content