Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

ORGANIZUOTAS KONKURSAS APIE SVEIKĄ MOKINIŲ MITYBĄ

Informacija atnaujinta:

Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 1–4 klasių mokiniai, jų tėveliai (globėjai), seneliai, mokytojai 2024 m. rugsėjo 1 d.–lapkričio 30 d. dalyvavo konkurse „Sveikatiados“ tema „Pietų lėkštė“. Tris mėnesius ugdytiniai buvo kviečiami sukurti pietų patiekalą, kuris ne tik atitiktų Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos apraše numatytiems sveikos mitybos skatinimo reikalavimams, bet ir būtų jiems priimtinas. Konkursas susietas su Pasauline maisto diena, kuri minima spalio 16-ąją. Konkurso dalyviai apdovanoti padėkomis. Vaikų sukurtus sveikos mitybos principus atitinkančius pietų patiekalus pasiūlyta įtraukti į progimnazijos valgiaraštį siekiant paskatinti mokinius kasdien sveikai maitintis ir stiprinti šio sveiko įpročio ugdymą(si) progimnazijoje.

Šis konkursas – viena iš šiais mokslo metais progimnazijos suplanuotų ir vykdomų socialinės atsakomybės projekto „Sveikatiada“ veiklų.

„Sveikatiada” – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Tai valstybinių institucijų, socialiai atsakingų verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų bendras projektas.

Pradinių klasių mokytoja Vita Ravkienė

Skip to content