Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

ORGANIZUOTAS TARPTAUTINIS VIRTUALUS MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS-PARODA „ŽENKLAI“

Informacija atnaujinta:

Šiaulių Rėkyvos progimnazija 2023 m. gruodžio mėn. organizavo tarptautinį mokinių kūrybinių darbų konkursą-parodą „ŽENKLAI“, kurio tikslas – skatinti 5-12 klasių mokinius technologijų pamokų metu kurti šventinius tvarius darbus, gilinantis į lietuvių liaudies meno tradicijas ir jas pritaikant šiuolaikiniame pasaulyje.

Konkurse dalyvavo 11 užsienio, šalies ir Šiaulių miesto mokyklų, 12 mokytojų ruošė mokinius konkursui. Konkursą pasiekė 40 mokinių darbų, atliktų įvairiomis technikomis, pasižymintys išradingumu, kruopštumu, estetiškumu. Mokiniai apdovanoti diplomais ir padėkomis. Nuoširdi padėka mokytojams, puoselėjantiems amatus ir tradicijas!

Konkurso organizatoriai: Daiva Rozgaitė-Udrienė, Inga Grigelienė ir Kastytis Tamulis

Skip to content