Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJA MINĖJO PASAULINĘ ŽEMĖS DIENĄ

Informacija atnaujinta:

Progimnazijos bendruomenė kovo 20 dieną įspūdingai minėjo tarptautinę Žemės dieną: tradiciškai išketa Žemės vėliava, pristatyta gamtosauginės mokyklos mokinio priesaika, mokyklos kieme šoktas sąspiečio šokis, mokinių sustota taip, kad išeitų žodis ŽEMĖ. Bendruomenei pristatytas maketo „STOP KLIMATO KAITAI!” projektas, kurio tikslas – atkreipti dėmesį į globalines Žemės problemas, tokias kaip klimato kaita, bioįvairovės nykimas ir aplinkos tarša.
Veiklos, skirtos Pasaulinei Žemės dienai, vyks visą mėnesį: pradedant nuo kovo 20 d. ir baigiant balandžio 22 d., tarptautinę motinos Žemės dieną, kuri simboliškai užbaigs Žemės mėnesį.

Organizatorės gamtos mokslų mokytoja Irma Radvilė ir dailės ir technologijų mokytoja Daiva Rozgaitė-Udrienė

Skip to content