Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PASIRAŠYTOS BENDRADARBIAVIMO SUTARTYS SU DVIEM JONIŠKIO RAJONO UGDYMO ĮSTAIGOMIS

Informacija atnaujinta:

2023 m. lapkričio 28 d. Šiaulių Rėkyvos progimnazijos direktorius Nerijus Kundrotas ir vaikų darželio „Vyturėlis“ direktorė Daina Marcinkienė bei Joniškio rajono Mato Slančiausko progimnazijos direktorė Ligita Eitkevičienė pasirašė bendradarbiavimo sutartis.

Bendradarbiavimą su Joniškio vaikų darželiu „Vyturėlis“, kuris 2022 m. pripažintas kaip geriausiai savo edukacines erdves kurianti ir naudojanti ugdymo įstaiga, inspiravo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus išsikeltas tikslas – atnaujinti edukacines lauko erdves ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Bendradarbiauti su Mato Slančiausko progimnazija paskatino šioje Joniškio rajono ugdymo įstaigoje plėtojamos STEAM ir gamtosauginio ugdymo kryptys, kurios yra prioritetinės Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje.

Toks bendradarbiavimas sustiprins skirtingų ugdymo įstaigų pedagogų kompetencijas, skatins dalytis gerąja patirtimi ir veikti kartu. Abipusė sąveika sukurs pridėtinę vertę tiek Šiaulių Rėkyvos progimnazijai, tiek Joniškio rajono Mato Slančiausko progimnazijai ir vaikų darželiui „Vyturėlis“.

Skip to content