Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PASKUTINYSIS ŠIŲ MOKSLO METŲ VIRTUALUS SUSITIKIMAS SU DRAUGAIS IŠ AMERIKOS PORTLANDO MIESTO

Informacija atnaujinta:

Gegužės 31 dieną vyko paskutinis šiais mokslo metais virtualus edukacinis renginys – anglų kalbos pamoka – su draugais iš Amerikos Portlando miesto tema ‘My Free Time with Friends’.

Progimnazijos mokiniai ir draugai amerikiečiai labai panašiai žada praleisti laiką šią vasarą. Drauge planavo, kad norėtų pailsėti paplūdimyje, žaidžiant tinklinį ir futbolą bei maudantis jūroje. Taip pat vienas iš amerikiečių moksleivių papasakojo, kad turi tradiciją kiekvienais metais stovyklauti su draugais. Jie ten kepa zefyrus, dainuoja dainas ir stebi žvaigždes, viskas vyksta prie laužo. Mūsų mokyklos mokiniai pasisakė, kad daugiausia laiko praleidžia prie ežero ir dažnai eina pasivaikščioti su savo draugais, todėl ir šias vasaros atostogas norėtų praleisti taip pat. Vaikai pasidalijo mintimis, jog per blogą orą su draugais mėgsta eiti į kino teatrus, prekybos centrus ir ledo arenas. Draugai paatviravo, kad vasarą labai daug žmonių Amerikoje mėgsta eiti į atrakcijonų parkus. Buvo labai įdomu išgirsti kokie atrakcionai jiems labiausiai patinka. tai: Oaks Amusement Park ir Lobsterman Park. Mes pasakojome, kad Lietuvoje vasarą vyksta daug festivalių, kuriuose pasirodo įvairūs atlikėjai, muzikos grupės. Čia gali susirasti bendraamžių, bendraminčių ir pasilinksminti.

Laiką praleidome linksmai ir įdomiai su savo draugais iš Amerikos, linkėjome gražios vasaros, puikių įspūdžių. Atsisveikindami paminėjome, kad buvo labai įdomu ir smagu kalbėti įvairiomis temomis, todėl labai lauksime naujų susitikimų kitais mokslo metais. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka paliko labai gerą įspūdį ir suteikė mums progą pažinti Amerikos kultūrą, susipažinti su kitais mokiniais iš Amerikos.

Anglų kalbos mokytoja Rita Ramonienė

Skip to content