Gegužės 7 dieną Šiaulių Gegužių progimnazijoje vyko Šiaulių miesto ir rajono pirmųjų klasių mokinių festivalis–konkursas „Ir pabiro vieversėliai…“. Tai daug jaudulio, emocijų ir pirmųjų sceninių patirčių kupinas renginys jauniesiems atlikėjams.
Šiame konkurse puikiai pasirodė mūsų progimnazija mokiniai. Muzikos studijos vadovės Vilmos Klumbytės parengta solistė Lėja Mickutė pelnė III vietos diplomą, o vokalinis ansamblis „Ulbukai“ įvertintas I vietos diplomu.
Ansamblį konkursui paruošė mokytojos Laima Šurnaitė-Plauškienė ir Vilma Klumbytė. Šie pasiekimai – gražus mokinių talento, kūrybiškumo, drąsos ir muzikinių gebėjimų įvertinimas.
Nuoširdžiai sveikiname jaunuosius atlikėjus ir dėkojame mokytojoms už profesionalų darbą, nuoširdų ugdymą bei meilę muzikai, kuri įkvepia mokinius augti, tobulėti ir drąsiai žengti į sceną.
Linkime kitų skambių pasirodymų, kūrybinių atradimų ir naujų pergalių!