Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBA ĮVERTINTA DIPLOMAIS

Informacija atnaujinta:

Lapkričio mėnesį Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 1–4 klasių mokiniai dalyvavo Šiaulių Gegužių progimnazijos, Lietuvos labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis” ir Šiaulių literatų klubo „Verdenė” organizuotame tarptautiniame mokinių kūrybinių (dailės) darbų parodoje-konkurse „Plunksna”. Kūrybiniame darbe buvo siūloma interpretuoti plunksnos simbolį arba iliustruoti jaunojo poeto Karolio Širvinsko eilėraščius.

Gruodžio 14 d. Šiaulių Gegužių progimnazijoje vyko laureatų apdovanojimai: 2A klasės mokinė Miglė Salytė (mokytoja I. Grigelienė) apdovanota laureato diplomu, 3A klasės mokinės Rugilės Mačiulytės (mokytoja L. Šurnaitė-Plauškienė) ir 3B klasės mokinės Oksanos Murnikovos (mokytoja I. Rupšienė) kūrybiniai darbai įvertinti nominacijomis.

Sveikiname ir džiaugiamės mūsų mokinių kūrybiškumu!

Skip to content