Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PRADINUKAMS – KITOKS PREVENCINIS RENGINYS „LINKSMASIS VAIKYSTĖS VĖJAS“

Informacija atnaujinta:

Birželio 4 d. socialinė pedagogė Alma Girdvainienė, padedama pradinių klasių mokytojų, progimnazijos kieme organizavo kasmetinį prevencinį renginį „Linksmasis vaikystės vėjas“ 1–4 klasių mokiniams. Renginio metu vaikams ne tik priminti saugaus, atsakingo elgesio vasarą reikalavimai (dviračių, paspirtukų eismas, buvimas saulėje, gamtoje, prie vandens telkinių), bet ir suteikta puiki proga pasidžiaugti atėjusia vasara, šėlstant suformuotoje putų jūroje. Skambant muzikai vaikai mėgavosi geru oru, puikia draugija, saugia aplinka ir draugų apsuptimi. Patirtas gerų emocijų pliūpsnis taps sėkmingu šuoliu į vasarą, o po jos – ir į kitus mokslo metus!

Socialinė pedagogė Alma Girdvainienė

Skip to content