Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PRAKTINE PATIRTIMI PASIDALYTA VU ŠIAULIŲ AKADEMIJOJE ORGANIZUOTOJE KONFERENCIJOJE ĮTRAUKIOJO UGDYMO TEMATIKA

Informacija atnaujinta:

Balandžio 25 dieną Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje vyko didžiulio Lietuvos ir užsienio šalių pedagogų susidomėjimo sulaukusi tarptautinė mokslinė konferencija „Įtraukiojo ugdymo ir specialiųjų poreikių tenkinimo inovacijos“. Konferencijoje pranešimą tema „Švietimo pagalbos teikimo iššūkiai ugdymo įstaigoje“ skaitė progimnazijos Formaliojo ugdymo skyriaus vedėja Gintarė Kulbeckienė ir Neformaliojo ugdymo ir švietimo pagalbos skyriaus vedėja Virginija Tunikaitytė. Pranešėjos dalijosi patirtimi apie švietimo pagalbos reglamentavimą, organizavimą ir su šia pagalba susijusius iššūkius Rėkyvos progimnazijoje. Klausytojų dėmesio sulaukė progimnazijoje taikomas švietimo pagalbos teikimo mokiniui algoritmas ir „vieno lapo“ metodas švietimo pagalbos teikimo atveju.

Skip to content