Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PRIE APSKRITOJO STALO – DISKUSIJA SU „SAULĖTEKIO“ GIMNAZIJOS ATSTOVAIS

Informacija atnaujinta:

2023 m. rugsėjo 19 d. Rėkyvos progimnazijoje vyko apskritojo stalo diskusija „Aktyvus veikimas kartu siekiant kiekvieno mokinio pažangos“, kurioje dalyvavo mūsų progimnazijos ir „Saulėtekio“ gimnazijos atstovai. Šios diskusijos tikslas – inicijuoti Rėkyvos progimnazijos ir „Saulėtekio“ gimnazijos bendruomenių aktyvaus veikimo kartu interaktyvų dialogą siekiant kiekvieno mokinio pažangos. Diskusijos metu ieškota atsakymų į klausimą, kas užtikrina progimnazistų sėkmingą tęstinį mokymą(si) gimnazijoje. Apskritojo stalo diskusija atvėrė galimybes spręsti mokinių ugdymo iššūkius, kurie peržengia atskiros ugdymo įstaigos ribas.
Numatyta 2023 m. rugsėjo mėn. – 2024 m. birželio mėn. organizuoti bendras Šiaulių Rėkyvos progimnazijos ir Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos veiklas, kai dalis jų vyksta Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje, kita dalis – Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje.
 
Gintarė Kulbeckienė
Pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja

Skip to content