Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJA APDOVANOTA APLINKOSAUGINIO ŠVIETIMO FONDO ŽALIĄJA VĖLIAVA IR SERTIFIKATU

Informacija atnaujinta:

Šiaulių Rėkyvos progimnazija, ne vienerius metus dalyvaudama Gamtosauginių mokyklų programoje, šiemet sėkmingai įgyvendino 7 Gamtosauginių mokyklų žingsnius (programos elementus) ir įvykdė Aplinkosauginio švietimo fondo keliamus reikalavimus. Labai džiaugiamės, kad už gamtosauginę veiklą 19-ąjį kartą Progimnazija ir 16-ąjį kartą Progimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyrius apdovanojami Aplinkosauginio švietimo fondo Žaliąja vėliava ir sertifikatu.

Gamtosauginių mokyklų programa orientuoja Progimnaziją į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina bendruomenės narių aktyvumą, ugdo mokinių kūrybiškumą. Apdovanojimai ne tik džiugina, bet ir įpareigoja mūsų bendruomenę atsakingai tęsti gamtosauginę veiklą, ekologinį ugdymą.

Skip to content