Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJA ORGANIZAVO PATYRIMINIO UGDYMO STEAM DIENĄ „MOKOMĖS ATRASDAMI IR KURDAMI“

Informacija atnaujinta:

Kovo 18–19 dienomis progimnazijoje lankėsi Centro pradinės ir Jėzuitų mokyklos ketvirtokai ir jų mokytojos. Jiems buvo organizuota patyriminio ugdymo STEAM diena „Mokomės atrasdami ir kurdami“, kurios metu Rėkyvos progimnazijos mokytojai vedė praktinius užsiėmimus.

Centro pradinės 4 klasės mokiniai atliko eksperimentus su vandeniu gamtos mokslų laboratorijoje, atliko užduotis informacinių technologijų kabinete, įsitraukė į kūrybinę veiklą robotikos pamokoje. Sporto salėje per fizinio ugdymo pamoką demonstravo savo ištvermę ir lankstumą. Judriųjų pertraukų metu demonstravo savo choreografijos gebėjimus Šokio salėje, susipažino su progimnazijos erdvėmis.

Jėzuitų mokyklos 4 klasės mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos ir informacinių technologijų pamokoje „Pažink Rėkyvą per QR kodus“, kuri vyko lauke, progimnazijos teritorijoje. Po to vaikų laukė fizinio ugdymo pamoka Sporto salėje, kurios metu jų energija liejosi nesustabdomai.

Patyriminio ugdymo STEAM dienos „Mokomės atrasdami ir kurdami“ tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumą, domėjimąsi tiriamąja veikla, gebėjimą taikyti teorines žinias kasdieniame gyvenime, mokymąsi bendradarbiaujant. Progimnazijos siekiamybė – atvirumas ir bendradarbiavimas, kuri įgyvendinama vykdant ugdymo turinio plėtrą per bendradarbiavimo veiklą. Todėl kitų ugdymo įstaigų ugdytiniams sudaromos sąlygos įgyti kitokių mokymosi patirčių ir įgyti įvairių kompetencijų ugdantis Rėkyvos progimnazijos organizuotoje patyriminio ugdymo STEAM dienoje.

Skip to content