Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJA ORGANIZAVO TĖVAMS (GLOBĖJAMS) SKIRTĄ KONFERENCIJĄ

Informacija atnaujinta:

Balandžio 11 d. Rėkyvos progimnazija kvietė esamų ir būsimų mokinių tėvus (globėjus) atvykti į jiems skirtą patyriminę konferenciją „Būkime. Atraskime. Kurkime“.

Iš Progimnazijos administracijos, pagalbos mokiniui specialistų ir mokytojų dalykininkų siūlomų veiklų sąrašo tėvai (globėjai) galėjo rinktis ir registruotis į sau patinkančius užsiėmimus; iš viso pasiūlyta 15 skirtingų veiklų. Daugiausia dėmesio sulaukė idėjų dirbtuvės „Rėkyvos progimnazijai – 60: kaip švęsime?“, dailės pamoka „Arbatos terapija“, linksmoji gamtos mokslo pamoka „Raudonasis kopūstas – burtininkų daržovė“ ir informacinių technologijų pamoka „Ai, tegu kompiuteris už mane padirbėja“. Konferenciją apibendrino tėvų (globėjų) ir vaikų sporto veikla lauke „Sportuojame kartu“ – draugiškos tinklinio varžybos.

Siekiant užtikrinti, kad kuo daugiau tėvų (globėjų) turėtų galimybę dalyvauti minėtoje konferencijoje, Progimnazija organizavo vaikų, atvykusių į renginį kartu su tėvais (globėjais), užimtumą viso renginio metu.

Į šias veiklas galėjo registruotis tiek tie tėvai (globėjai), kurių vaikai mokosi Progimnazijoje, tiek tie tėvai (globėjai), kurie norėjo susipažinti su Progimnazija. Šeimas, atvykusias susipažinti su mokymosi galimybėmis mūsų Progimnazijoje, sužavėjo moderni ir jauki aplinka, kompetentingi savo srities pedagogai, malonus ir dėmesingas bendravimas, mažas mokinių skaičius klasėje, neformaliojo ugdymo pasiūla, toliau nuo miesto šurmulio, gamtos apsuptyje įsikūrusi ugdymosi įstaiga. Tėvai (globėjai), kurie dalyvavo pasiūlytose veiklose, pastarąsias vertino aukščiausiais balais ir išreiškė norą, kad tokia tėvams (globėjams) skirta konferencija būtų organizuojama kasmet.

Patyriminė tėvų konferencija „Būkime. Atraskime. Kurkime“ – viena iš tėvų (globėjų) švietimui skirtų veiklų, kurias Progimnazija organizuoja šiais mokslo metais.

Formaliojo ugdymo skyriaus vedėja Gintarė Kulbeckienė

Skip to content