Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJA ORGANIZAVO TRADICINĘ MOKINIŲ KONFERENCIJĄ „GAMTA IR VAIKAS“

Informacija atnaujinta:

Gegužės 14 d. Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje vyko jau tradicine tapusi 7-oji šalies priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių įvairių gebėjimų mokinių praktinė-pažintinė konferencija „Gamta ir vaikas“. Šių metų tematika „Nuo sėklytės iki vaisiaus“. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis gamtamokslinėmis temomis formuojant patyriminės veiklos įgūdžius.

Sulaukta gausaus būrio pranešėjų iš Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos, Šiaulių Medelyno progimnazijos, Šiaulių Dainų progimnazijos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos. Konferencijos dalyvius pasveikino progimnazijos direktorius Nerijus Kundrotas. Pranešėjai pasidalijo patyriminėmis veiklomis, pristatė atliktas tyrimus, padarytus atradimus auginant įvairius augalus. Iš viso buvo pristatyta 14 pranešimų. Po pranešimų pristatymo vyko praktinės veiklos „Aš pasėjau…“ progimnazijos kieme. Vaikai atliko įvairias užduotis stotelėse, „augindami“ augalus. Konferencija užbaigta bendru rateliu „Sėjau rūtą, sėjau mėtą“.

Dėkojame dalyviams – lauksime atvykstant kitąmet.
 
Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė

Skip to content