Mob. +370 603 02 533

El. paštas: rastine@rekyvosprogimnazija.lt

Kodas: 190530316

PROGIMNAZIJĄ PASIEKĖ KALĖDINIAI SVEIKINIMAI IŠ BULGARIJOS

Informacija atnaujinta:

Rėkyvos progimnazijos bendruomenė sulaukė šventinių sveikinimų iš tarptautiniame Erasmus+ projekte „Nature is Our Home“ dalyvaujančios šalies partnerės – mokiniai iš Bulgarijos atsiuntė savo gamybos atvirukus. Užsieniečiai linki gražių, jaukių, linksmų, laimingų švenčių ir tiki, kad sėkmingai prasidėjęs tarptautinis bendradarbiavimas tęsis ir kitąmet. Mūsų mokinių gruodžio pradžioje paruošti kalėdiniai atvirukai jau pasiekė kolegas iš Lichtenšteino ir Bulgarijos.
Tai tarptautinio bendradarbiavimo ir susirašinėjimo su partneriais veiklos dalis – parengti šventinius sveikinimus anglų kalba tema „Kalėdos – didžiausia metų šventė“
 
Anglų kalbos mokytoja, Erasmus+ projekto koordinatorė Rita Ramonienė

Skip to content